OMEGA Nylon Green/Yellow/Blue Strap 20MM Standard Buckle Ref 031CWZ010678, 7613304233499 – Genuine OEM
OMEGA Nylon Green/Yellow/Blue Strap 20MM Standard Buckle Ref 031CWZ010678, 7613304233499 – Genuine OEM
Ordinarie pris
€240,95 EUR
Ordinarie pris
Försäljningspris
€240,95 EUR
Enhetspris
per
Skatter ingår.
Frakt beräknas i kassan.
🕒 Special Order (dispatch 7–21 working days)
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
✔ 100% Genuine Original Product
✔ Free Worldwide Shipping
✔ 30 Day Returns
✔ Secure Checkout
Suitable for:
OMEGA watches with a 20mm lug width
Reference:
031CWZ010678
EAN:
7613304233499
FREE WORLDWIDE DELIVERY
- SHIPPING TIMES MAY VARY (Typically 2-6 Weeks)
FREE WORLDWIDE DELIVERY
– SHIPPING TIMES MAY VARY (Typically 2–6 Weeks)
| Feature | Details |
|---|---|
| Limited Edition | No |
| Suitable for Models | OMEGA watches with a 20mm lug width |
| Strap Type | Nylon Strap |
| Material | Polyamid Fabric / Textile |
| Color | Green / Yellow / Blue |
| Buckle | Standard Buckle – 20mm |
| Lug Size | 20mm |
| Finish | Woven Texture |
| Packaging | Official OMEGA Packaging |
| Strap / Bracelet Reference | 031CWZ010678 |
| EAN | 7613304233499 |
TAG Heuer and OMEGA are luxury watch brands owned by LVMH (Moët Hennessy Louis Vuitton) and The Swatch Group. As such, the LVMH logo and OMEGA logo is displayed on our website to reflect the company and parent company of TAG Heuer and OMEGA. All TAG Heuer and OMEGA products offered on our site are 100% sourced directly from LVMH, Swatch or its authorized distributors. Brand names and logos, including TAG Heuer, LVMH OMEGA and Swatch, are used either with permission or for the purpose of accurate representation and compatibility.
Visa alla uppgifter
